Welkom bij de Raboes Reünie 90 jaar

Wat leuk je weer te zien bij onze geweldige vereniging! We hopen er met zijn allen een hele gave dag van te maken. Voordat je zo op de foto gaat zouden we graag je gegevens willen hebben, zo kunnen we je bij een volgende reünie weer op de hoogte stellen. Van de huidige privacy wetgeving mogen wij de oude gegevens niet meer gebruiken en moeten wij binnen een redelijke periode een controle uitvoeren of jouw gegevens nog correct zijn. Help jij ons mee? Vul dan nu je gegevens in.

Mogen wij uw gegevens om u in de toekomst op de hoogte te houden?

Wij willen u graag in de toekomst op de hoogte houden. Hiervoor hebben wij uw gegevens nodig. Mogen wij deze bewaren? Meer informatie over hoe wij met uw persoonsgegevens omgaan kunt u vinden onderaan deze pagina.

  • DD slash MM slash JJJJ
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Scouting Raboes verwerkt en bewaart persoonsgegevens. Hoe wij met deze persoonsgegevens omgaan kunt u nalezen op onze privacy pagina.

Privacypagina Scouting Raboes