Raboes 90 jaar

Het hele Scoutingseizoen vanaf augustus 2018 t/m juli 2019 vieren wij ons 90 jarig bestaan. We hebben inmiddels een geweldige openingsopkomst gehad en een supergaaf groepsweekend. De volgende activiteit op het programma is de reünie voor onze oud-raboesers op 13 april 2019.

Mogen wij u in de toekomst ook op de hoogte houden? Vul dan ook het gegevensformulier onderaan de pagina in!

Reünie 13 april 2019

Beste (oud) Raboeser,

Op 13 april is het zover…. De lang verwachte reünie voor het 90 jarig bestaan van Scouting Raboes. En dat gaan we groots vieren! We hopen dat vele oud-leden zich in grote getalen aanmelden voor dit evenement.

Programma

  • 15:00 uur: Rondleidingen over het terrein. Een kijkje in de keuken van het huidige Raboes
  • 17:00 uur: Officiële opening en aansluitend receptie. Jong en oud ontmoeten elkaar
  • 18:30 uur: Diner
  • 21:00 uur: Groots kampvuur met entertainment, verhalen van weleer

Wilt u zich aanmelden voor deze reünie inclusief diner, klik dan hierboven op onze webshoplink om uw diner te bestellen. Eet u niet mee, of bent u verhinderd, dan willen we u toch graag op de hoogte houden. Vult u dan het gegevensformulier hieronder in.

Tot op de reunië,

Het organisatiecomité reunië 90 jaar bestaan Scouting Raboes

Het laatste nieuws over de reünie vind u hieronder:

Laatste informatie deelnemers Reunie

Reunie Nieuws #2 Wie komen er allemaal?

Reunie Nieuws #1

Mogen wij uw gegevens om u in de toekomst op de hoogte te houden?

Wij willen u graag in de toekomst op de hoogte houden. Hiervoor hebben wij uw gegevens nodig. Mogen wij deze bewaren? Meer informatie over hoe wij met uw persoonsgegevens omgaan kunt u vinden onderaan deze pagina.

  • DD slash MM slash JJJJ
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Scouting Raboes verwerkt en bewaart persoonsgegevens. Hoe wij met deze persoonsgegevens omgaan kunt u nalezen op onze privacy pagina.

Privacypagina Scouting Raboes