Welkom bij de Raboes Reünie 95 jaar

Wat leuk je weer te zien bij onze geweldige vereniging! We hopen er met zijn allen een hele gave dag van te maken. Aanmelden voor de reünie kan vanaf januari, hiervoor willen wij u graag op de hoogte houden. Om onze e-mails voor de reünie te blijven ontvangen vragen wij u om onderstaand uw gegevens in te vullen.

Mogen wij uw gegevens om u in de toekomst op de hoogte te houden?

Wij willen u graag in de toekomst op de hoogte houden. Hiervoor hebben wij uw gegevens nodig. Mogen wij deze bewaren? Meer informatie over hoe wij met uw persoonsgegevens omgaan kunt u vinden onderaan deze pagina.

  • DD slash MM slash JJJJ
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Scouting Raboes verwerkt en bewaart persoonsgegevens. Hoe wij met deze persoonsgegevens omgaan kunt u nalezen op onze privacy pagina.

Privacypagina Scouting Raboes