Nieuws van Raboes

Renovatie Update Scouting Raboes

,
Beste Raboesers, sponsoren, donateurs, vrienden van het Raboes en vrijwilligers, Er is de laatste maanden door heel veel mensen keihard gewerkt aan de renovatie van Raboes 20. De eerste fase is bijna klaar en we kunnen de nieuwe overkapping…

Scouting Raboes doet mee aan NLdoet

Beste ouders, bekenden, vrijwilligers en vrienden van het Raboes, 16 maart gaan we de handen uit de mouwen steken op het Raboes. Mogelijk hebben jullie al enkele weken activiteit bespeurd bij ons jongensgebouw nummer 20. We zijn we sinds…

Wij doen mee met de Grote Clubactie 2023!

Scouting Raboes doet dit jaar voor het eerst mee met de Grote Clubactie. Wij doen mee met de Grote Clubactie om geld in te zamelen voor het vernieuwen / renoveren van ons clubgebouw. Lootjes kopen Onze jeugdleden en vrijwilligers verkopen…

Statiegeldactie Boni in Eemnes

Beste Raboesers, Het Raboes is momenteel de statiegelddonatie bij de Boni supermarkt in Eemnes. Je kan dus je lege flessen bij de Boni in Eemnes inleveren en je statiegeld aan ons doneren. Hiervoor kunnen wij weer nieuw materiaal aanschaffen…

Sinterklaas langs op het Raboes

Afgelopen zaterdag zijn Sinterklaas en de pieten langs geweest op het Raboes. De kinderen hebben Sinterklaas verwelkomd en het bos laten zien. Daarnaast hebben de kinderen hun pieten vaardigheden laten zien door een spannende hindernisbaan…

Schenking Stichting Parcival aan Scouting Raboes

Afgelopen maand kreeg Scouting Raboes een schenking van 5000 euro van Stichting Parcival om te besteden aan de renovatie voor de douche- en toiletruimte van het clubhuis Raboes 20. Stichting Parcival is een stichting die Larense verenigingen…

Bestuurswissel, corona update & schilderen van de gebouwen

Beste leden, ouders/verzorgers, Graag willen we jullie even op de hoogte brengen van een aantal belangrijke punten.   Bestuurswissel Vorige week zaterdag heeft de groepsraad plaatsgevonden waarin twee wisselingen in het bestuur…

Scouting Raboes is aan het collecteren voor Jantje Beton!

Elk jaar gaan wij in de zomer met een aantal groepen op kamp. De groepen ondernemen dan de leukste activiteiten. Natuurlijk willen wij dit elk jaar blijven doen. En daar hebben wij u hulp bij nodig! Een deel van de opbrengst gaat naar jantje…

De Vrienden officieel weer van start!

,
De nieuwe crew van de Vrienden van het Raboes zijn officieel begonnen. Lees meer in de Vrienden Nieuwsbrief van januari 2021

Help het Raboes en koop een boompje!

Woensdag 17 november is het nationale boomfeestdag. Nu is dat een beetje jammer voor ons, want wij komen altijd op zaterdag bij elkaar. Maar niet getreurd wij vieren deze dag dan ook zaterdag 21 november! Ons mooie bos vraagt om onderhoud.…

Start van het nieuwe scouting seizoen!

Beste Raboesers, Zaterdag 29 augustus is het eindelijk weer zover; de opkomsten beginnen weer. Wij hopen dat jullie allemaal ondanks de corona omstandigheden toch een fijne zomer hebben gehad en dat jullie net zoveel zin in hebben als wij…

Update opstarten activiteiten Scouting Raboes

Beste leden, ouder/verzorgers, Vorige week is er weer een persconferentie vanuit de overheid geweest waarbij werd aangegeven dat de geplande versoepelingen van de regels langzaam aan doorgaan. Super fijn natuurlijk! Met het versoepelen…

Opstarten activiteiten Scouting Raboes

Beste leden, ouders/verzorgers, Op 21 april j.l. maakte het kabinet bekent dat per 28 april alle sportclubs weer open mogen gaan onder strikte voorwaarden. De volgende dag gaf ook Scouting Nederland groen licht, met hun eigen opgestelde…

Maatregelen Corona virus

Beste Raboesers,   Sinds 23 maart gelden nieuwe maatregelen van de overheid in de aanpak van het coronavirus. Eén van deze maatregelen betreft dat alle bijeenkomsten worden verboden tot 1 juni, ook met minder dan 100 mensen. Daarnaast…

Bedankt allemaal! – diverse mededelingen

Afgelopen zaterdag was de RaBBQ, de afsluiting van ons 90 jarig jubileum en ook een onverwachte verrassing.

Ongewenst bezoek – teken en de processierups

Extra informatie over teken en de processierups

De inschrijving voor de RaBBQ 2019 is geopend!

Bestel hier je BBQ pakketten voor de RaBBQ van 29 juni! Graag nodigen we iedereen uit om gezellig samen het seizoen en ons 90 jarig jubileum af te komen sluiten op het Raboes met de traditionele RaBBQ op zaterdag 29 juni om 16.30 uur. We doen een gezellige barbecue samen voordat iedereen weer vertrekt op een onvergetelijk zomerkamp of zomervakantie! Iedereen is van harte welkom. 

RaBBQ – nieuwe voorzitter – zomerkamp

Beste Raboesers en ouders/verzorgers van onze Raboesers! Ons 90-jarig jubileumjaar is voorbij aan het vliegen. Met ook een zeer geslaagde reünie zijn alle feestelijkheden bijna achter de rug, maar uiteraard gaan we het jaar wederom afsluiten…

Laatste informatie deelnemers Reunie

,
A.s. zaterdag is het dan zover, de grote reünie ten gelegenheid van het 90 jaar bestaan van Scouting Raboes.

Raboes betrokken bij Rechtzaak?

Het afgelopen jaar heeft het Raboes regelmatig de krant gehaald! Gelukkig voornamelijk vanwege hele positieve berichten. Helaas zijn wij ook genoemd in artikelen aangaande een rechtszaak. Omdat dit niet geheel juist is en wij hier enkele vragen over hebben gehad willen wij u graag iets meer informatie verschaffen.

Reunie aankomende zaterdag

Aankomende zaterdag is de langverwachte reünie in verband met ons 90 jarig bestaan. Wat betekent dit voor jou?

Stem op ons!

Stem op ons in de Rabobank Clubkascampagne! Jouw stem is geld waard.

Doe een Masterclass ‘Veranderkracht’ en steun het Raboes

Volg een van de inspirerende Masterclasses 'Veranderkracht' en steun hiermee het Raboes

Kennismakingsbrief Oudercommissie

Sinds enkele jaren heeft het Raboes een oudercommissie. Je kan de leden herkennen aan hun Raboesdas met hun speciale OC-dasring.

Jouw stem is geld waard in de Rabobank Clubkas Campagne!

Rabobank Gooi en Vechtstreek draagt het verenigingsleven in de regio een warm hart toe. Daarom organiseert zij de Rabobank Clubkas Campagne speciaal voor verenigingen en stichtingen.

Gelukkig nieuwjaar – openingsbrief

Gelukkig Nieuwjaar allemaal! Hier vind je de openingsbrief met onder andere de link naar het videoverslag van de openingsopkomst, maar ook andere belangrijke mededelingen.

Scouting Raboes viert 90e verjaardag

Laat je uitdagen! Scouting Raboes in Laren doet het al negentig jaar. Op zaterdag 8 september wordt dat groots gevierd met alle scouts, ouders, en vrijwilligers van het Raboes.

Jubileum Groepsweekend – geef je snel op

Bestel hier je BBQ pakketten voor de RaBBQ van 30 juni! Beste leiding, stamleden, ouders, donateurs, kortom Raboessers!      Graag nodigen we iedereen uit om gezellig samen het seizoen af te komen sluiten op het Raboes met de traditionele RaBBQ op zaterdag 30 juni om 16.30 uur.

Start nieuwe seizoen – Raboes 90 jaar!

Zaterdag 8 september gaan we feestelijk van start! In dit bericht vind je de openingsbrief. Lees hem snel door!

Wij zijn op zomerkamp!

Afgelopen zaterdag zijn onze speltakken vertrokken voor het hoogtepunt van het jaar: Het zomerkamp!! Onze vrijwilligers en leden zitten verspreid door het hele land, van mooie kampeerterreinen tot aan gave clubuizen, van oost tot west! Onze Explorers zijn zelfs vertrokken naar het Zwarte Woud, waar zij weer een groot deel van Duitsland gaan verkennen.

Bedankt Wandelvierdaagse het Gooi!

Gister hebben we een mooie donatie gekregen van Wandelvierdaagse het Gooi. Ontzettend bedankt daarvoor! Het geld gaan we gebruiken om materialen aan te schaffen, zodat wij leuke, nieuwe en natuurlijk uitdagende scouting activiteiten kunnen ondernemen met onze (jeugd)leden.

De inschrijving voor de RaBBQ is gesloten!

Bestel hier je BBQ pakketten voor de RaBBQ van 30 juni! Beste leiding, stamleden, ouders, donateurs, kortom Raboessers!      Graag nodigen we iedereen uit om gezellig samen het seizoen af te komen sluiten op het Raboes met de traditionele RaBBQ op zaterdag 30 juni om 16.30 uur.

Een nieuwe website

Vanaf vandaag vrijdag 15 juni is onze nieuwe website live! Als lid vraag je je misschien af waarom we dat nog niet hebben rondgemaild en groots hebben aangekondigd. Dat gaan we zeker doen

De nieuwe privacy wetgeving

Jazeker, dit is nog zo’n bericht over privacy! En daarom vermeld ik maar meteen dat Fred (onze nieuwe poes) aan het meelezen is, want de nieuwe wetgeving eist volledige transparantie ;)! Ik verwacht dat jullie mailbox net zo uitpuilt met privacy mails als die van ons.

Rabobank Clubkascampagne

Donderdag 12 april werd de uitslag bekend gemaakt van de Rabobank Clubkascampagne. Met 138 stemmen waren we een van de verenigingen met de meeste stemmen in onze omgeving.

Tijd voor de Grote Schoonmaak!

Onze gebouwen worden wekelijks schoongemaakt door onze speltakken, maar af en toe kunnen onze gebouwen ook een grondige poetsbeurt gebruiken! Tijd om alle spinrag weer van de plafonds te halen

Bereikbaarheid Raboes

VolkerInfra voert in maart, april en mei de werkzaamheden ten behoeve van de herinrichting Prins Hendriklaan en Boissevainweg (N526) in opdracht van de provincie Noord-Holland uit.