Hoi allemaal,

Het seizoen zit er alweer op… Het was door corona een ander seizoen dan wij in gedachten hadden. We zijn erg blij met jullie inzet en flexibiliteit waardoor wij toch opkomsten konden geven.

Wij willen ook weer bezig met het vullen van de leidingteams voor komend jaar. Vandaar het bekende leiding inventarisatie formulier.  Zoals de titel al zegt, het is ter inventarisatie. Het formulier helpt ons (Naomi en Joris) bij het samenstellen van de teams voor volgend seizoen. Daarnaast is het een mooie mogelijkheid om te kijken welke punten dit jaar goed gingen, en waar je als team nog aan kan werken.

Het invullen kost een paar minuutjes. We willen jullie vragen om het formulier voor 30 juni in te vullen. Wij gaan daarna zo snel mogelijk aan de slag met het invullen van de teams.

Alvast bedankt!!

De groepsbegeleiders,

Naomi en Joris

Raboes Leiding Inventarisatie 2021

  • Afgelopen seizoen

  • Het is natuurlijk mogelijk dat het vaste leidingteam een keer niet aanwezig is tijdens de opkomsten. Wie heeft jouw speltak benaderd om afgelopen seizoen in te vallen?
  • De toekomst

  • Als leiding leer je (soms onderbewust) een hele hoop zoals verantwoordelijkheid, creatieve dingen bedenken, situaties inschatten, uitleg en presentatie.
  • Laat je uitdagen;-)! Het is altijd leuk om nieuwe dingen te leren en dus met een andere speltak aan de slag te gaan. Bij voorkeur stroomt leiding na 2 tot 5 jaar door naar een oudere leeftijdscategorie.
  • Als teamleider leer je een hoop van een aantal extra verantwoordelijkheden zoals contact met ouders, een team aansturen en een planning maken.
  • Dit kan alles zijn! Van leiding geven bij een andere speltak, meedoen met een taskforce of misschien een bestuursfunctie. The sky is the limit! 😉
  • Als leiding, maar ook bij je werk en verdere ontwikkelingen, kan je een hoop hebben aan de trainingen die worden aangeboden in het kader van de Scouting Academy. Voor vragen hierover kan je ook terecht bij onze praktijkbegeleiders: Youri Adolfs.
  • Opmerkingen

  • Hier kan je nog extra informatie invullen die je in deze vragenlijst hebt gemist.