Wat ontzettend jammer dat je hebt besloten het Raboes te verlaten! Welke reden je ook had, weet dat je altijd weer van harte welkom bent. Graag zouden wij van je horen hoe je het op het Raboes hebt gevonden. Zijn er dingen die wij kunnen verbeteren, dan horen wij dit graag! Ontzettend bedankt alvast voor het invullen. Wij hopen je in de toekomst nog eens te zien.

Het groepsbestuur

Vragenlijst stopzetten lidmaatschap

  • Hieronder staan een aantal redenen die uw keuze om het lidmaatschap van uw kind te stoppen beïnvloed kunnen hebben. We vragen u aan te geven welke redenen van invloed waren op uw beslissing om te stoppen.

    0 - Deze reden heeft géén invloed gehad op uw beslissing om te stoppen.
    3 - Dit is één van de voornaamste redenen voor het stoppen zetten van het lidmaatschap.